Koncepcija ir choreografija: Yossi Berg, Oded Graf (Israel), Birutė Letukaitė

Muzika: Vytautas V. Jurgutis

Apšvietimas: Birutė Letukaitė, Vladimiras Šerstobojevas

Kostiumai: Dailė Gudačiauskaitė

Lazerinė projekcija: Zigmas Balevičius, Asta Januškevičienė, Regimantas Januškevičius

Šoka: Asta Brilingienė, Audra Liškevičiūtė, Lina Puodžiukaitė, Mantas Stabačinskas, Paulius Tamolė, Rasa Danilinaitė.
Idėja ir muzika:Vytautas V. Jurgutis

Trukmė: 50 min.

Premjera: 2006


Multimedinis šokio projektas „Time line“ – tai tarpdisciplininis šokio performansas su instaliacijos elementais, čia ypač svarbi yra integrali naudojamų išraiškos priemonių – garso, plastinių kūno judesių, kinetinės scenografijos, šokėjų šviesolaidinių kostiumų, ultra-preciziškų lazerinių projekcijų ir skaitmeninio vaizdo visuma. Visi elementai -sinchroniškai susiję tarpusavyje, o jų sąveika gimdo naują daugialypę meninę kalbą.  

Pasitelkiant elektroninį garsą, skaitmeninį vaizdą, lazerio spindulių metamorfozes ir precizišką šokėjų judesių plastiką, tarpdisciplininiame spektaklyje „Time Line” siekiama atskleisti žmogaus akims nepastebimą santykį tarp energijos, erdvės, materijos ir laiko, kurie ir yra šio kūrinio teminis pagrindas.

Pagal kompozitoriaus, projekto idėjos, koncepcijos autoriaus V. V. Jurgučio muziką,  kurioje į dinamišką originalų skambesį sulydomos eksperimentinės elektronikos ir ritmingi elektroniniai šokių ritmai, choreografiją kūrė „Auros“ meno vadovė Birutė Letukaitė bei trupės kvietimu Lietuvoje viešėję Izraelio choreografai Yossi‘s Bergas ir Odedas Grafas.

Spektaklis parodytas

2007 m. LITHUANIA Vilnius, Kaunas, Klaipėda

2006 m. LITHUANIA Vilnius

Parašykite komentarą