Choreografija – Kenzo Kusuda (Japonija/Nyderlandai)
Muzika – Patris Židelevičius (violončelė)
Šokėjai: Ema Nedobežkina, Gintarė Marija Ščavinskaitė, Haruka Suzuki (Japonija), Kyrie Oda (Japonija), Laura Witzleben (Vokietija), Love Hellgren (Švedija), Niels Claes (Belgija), Oksana Griaznova, Omer Lavie (Izraelis), Paulius Prievelis.
Kostiumai: Kenzo Kusuda, Židrija Janušaitė
Trukmė – 60 min.
Projekto partneris – istorinė Lietuvos Respublikos prezidentūra Kaune
Premjera – 2015 m. gruodžio 10 d.


Kvėpavimas, tarsi neregima virkštelė, mus jungianti vienus su kitais. Esame lyg neatslūgstančio potvynio bangos. Kvėpavimas – neabejotinas gyvybės ženklas, anima – pritvinkusi vibruojančios gyvybinės jėgos, kuri mus atgaivina ir prikelia. Ji nuolat keliauja – iš mūsų ir atgal į mus, plevena ore, kol per įkvėpimą tampa kažkieno kito naujo gyvenimo energija.
Ji prasiskverbia pro odą, peržengia kolektyvinės atminties, užmiršto palikimo ir mūsų protėvių istorijos ribas. Mes – čia, su jumis, sujungiame praeitį, dabartį ir beišnyrančią ateitį, brangindami ir švęsdami vibruojantį buvimą drauge čia ir dabar.
Giliai įkvėpkite, nusiaukite batus ir perženkite slenkstį. Jauskitės kaip namuose…

K. Kusuda studijavo ekonomiką ir verslo vadybą, dalį dienos dirbdavo Tokijo žuvų turguje. Netikėtai atradęs šokį kaip savąją išraiškos formą, kone iškart buvo pripažintas, kaip turintis itin asmenišką ir stiprią judesio kalbą. Nuo 1999 m. jis persikėlė į Nyderlandus, kur sukūrė daug išskirtinių, asmeniškų choreografijų ir buvo pripažintas vienu poetiškiausių choreografų olandų šokio scenoje. Daug jo darbų sukurta dirbant drauge su Hagos „KORZO Production“.

Spektaklis parodytas
2015 m. LIETUVA — Kaunas (2 kartai)

Foto – Svetlana Batura

Parašykite komentarą