Choreografija: Ema Nedobežkina
Šokėjai: Aime Irasema Sánchez (Meksika)/(Antonia Kolujartseva (Rusija), Juan Madero (Meksika), Oksana Griaznova (Lietuva)
Kostiumai: Gabija Blochina
Apšvietimas: Vladimiras Šerstabojevas
Muzikos montažas: Andrius Stakelė
Trukmė: 50 min.
Premjera: 2016 m. rugsėjo 16 d.


[voug]

1. tai, kas laikinai yra madinga;
2. populiarumas, pripažinimas, paklausumas;
3. sėkmės banga (iš pranc. kalbos);
4. šokio stilius, pagrįstas pozavimu;
5. mados žurnalas.

Spektaklis – tarsi savotiška pažiūrų sistema. Kiekvienas ją kuriame, kiekvienas renkamės, kuo tikėti, kaip atrodyti, kokį save norime matyti patys ir parodyti kitiems. Žmogus linkęs manyti, jog būtent tai yra atskiro individo „kelias, tiesa ir gyvenimas“, tarsi maištas prieš seną, nusistovėjusią sistemą. Tačiau… Kuo toliau, tuo labiau tas pats žmogus tampa šios sistemos dalimi.

“in/vogue” yra nuoroda į revoliucinguosius 60-70-uosius, kuomet buvo padėti pamatai mūsų „laisvės“ prisotintai dabarčiai, kuria gyvename šiandien. /Ema Nedobežkina/

Pažiūrų mados skirtos atitraukti žmonių dėmesiui nuo tikrųjų jiems gresiančių pavojų. Kiekvienos kartos madingą šūkį mes nukreipiame prieš jai mažiausiai pavojingas ydas, o pritarimą – į tą dorybę, artimiausią ydai, kurią mes stengiamės padaryti būdingą tam laikui. Gudrybė yra ta, kad per potvynį visi bėgiotų aplink ugnį su gesintuvais, o skęstant valčiai visi susispiestų tame jos gale, kurį jau semia vanduo“. /Iš C.S.Lewis knygos „Kipšo laiškai“/

Ema Nedobežkina – ilgametė Kauno šokio teatro “Aura” šokėja, nominuota Auksiniam scenos kryžiui už vaidmenis spektakliuose “Apollo” ir “Padaryk iš manęs jungiklį”. “in/vogue” – Emos choreografinis debiutas.

Šokio teatro AURA platforma „Ant AUROS batuto” sukurta siekiant suteikti jauniems choreografams galimybes dirbti su šokio teatro AURA trupe. Batutas – tai antras reikšmingas šuolis šokėjo biografijoje, simbolizuojantis savarankiško kūrėjo pasaulį, kuriame vizijos materializuojasi kitų atlikėjų kūnuose.

Nuotraukos – “Miško archyvas” (Deimantė Pirataitytė)

 

 

 

Parašykite komentarą